O firmie

Zespół z pasją

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1993. Od tego momentu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji założycieli marka rosła w siłę, zdobywając coraz to większe zaufanie klientów. Na przestrzeni lat z małej, rodzinnej firmy powstał zgrany zespół połączony wspólną misją. Aktualnie na wizerunek firmy pracuje ponad 60 osób. To bardzo często ludzie związani z marką od wielu lat, doskonale rozumiejący wspólne cele i tworzący wewnątrz przyjazną atmosferę. Wszystko to przekłada się bezpośrednio na dobre relacje z klientem oraz partnerskie podejście do jego potrzeb. Klienci cenią sobie współpracę z nami, a my jesteśmy dumni z tego, co udało nam się do tej pory osiągnąć.

Na skalę krajową

Od 2003 jesteśmy akcjonariuszami ogólnopolskiej sieci biuroserwisowej BIURO PLUS S.A. w Poznaniu. Wspólnie dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura. Grupę tworzą przedsiębiorstwa będące liderami w swoich regionach. Indywidualna umiejętność dostosowania się do lokalnych uwarunkowań rynkowych i wymagań Klientów w połączeniu ze wspólnie wypracowanym know-how oraz silną marką Biuro Plus, pozwalają nam osiągnąć wysoki poziom obsługi klienta zarówno w skali ogólnokrajowej jak i regionalnej.

Platforma zakupowa BiuroGo

Dokładamy wszelkich starań, aby proces składania zamówień w naszym sklepie był możliwie szybki, prosty i wygodny. Z tego powodu uruchomiliśmy nowoczesną platformę zakupową B2B, którą bezpłatnie udostępniamy naszym klientom. Aby zostać użytkownikiem platformy należy dokonać rejestracji poprzez formularz umieszczony na stronie www.biurogo.pl.

Platforma BiuroGo.pl umożliwa:

  • optymalizację kosztów związanych z zamówieniami
  • wprowadzanie limitów kwotowych dla poszczególnych oddziałów
  • akceptowania zamówień na różnych szczeblach administracji
  • przystosowania struktury do potrzeb przedsiębiorstwa (super-użytkownik użytkownik z różnymi uprawnieniami dla wskazanych osób)
  • wgląd do faktur oraz historii zamówień
  • dokonywanie wygodnych i bezpiecznych zakupów

Sklep stacjonarny

Klientów, którzy preferują tradycyjną formę zakupów zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Tysiące produktów dostępnych na miejscu pozwala na łatwiejsze dokonanie wyborów zakupowych. Możliwość porównania, sprawdzenia czy zasięgnięcia opinii obsługi sklepu sprawia, że wielu Klientów wciąż chętnie odwiedza naszą hale stacjonarną w Stalowej Woli.

Nagrody i certyfikaty

Biuro Plus to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Staramy się zawsze działać uczciwie i solidnie a naszych partnerów biznesowych traktować fair play. Wielokrotnie doceniono nasze sukcesy rynkowe oraz naszą aktywność biznesową, przyznając nam prestiżowe wyróżnienia oraz certyfikaty. Dziękowano nam za zaangażowanie i pomoc kierowaną na wsparcie różnych akcji charytatywnych. Cieszymy się z tego i mamy nadzieję, że jeszcze wiele osiągnięć przed nami!

Jesteśmy członkami stowarzyszeń

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej

Inicjatywa Firm Rodzinnych